Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Paasstollenactie groot succes!

Onze mini's en jeugdleden hebben een bijzondere prestatie geleverd. Zij hebben samen maar liefst 245 paasstollen verkocht! De opbrengst wordt gebruikt voor activiteiten voor de mini's en de jeugd. Bakkerij Fuite heeft de stollen woensdag 8 april afgeleverd bij Dynamo zodat alle verkopers de stollen nog voor de Pasen konden bezorgen. De prijswinnaars hebben hun prijzen al gekregen:

- Beste verkoper mini’s: Marijn van der Linden (N4.1) met 32 stollen!
- Beste verkoper jeugd: Sofie van Vliet (MC5) met 15 stollen!

Het team dat de meeste paasstollen heeft verkocht, was team N4.1: Luuk, Marijn, Sepp en Siem. Dit was ook het enige team waarbij alle leden paasstollen hebben verkocht: 52 paasstollen in totaal! Super gedaan iedereen!