Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

In memoriam Ineke Beuker

Gisteravond, 8 april 2020, hebben we als team een intense, gedenkwaardige groet gebracht aan Ineke Beuker en aan haar familie. De avond daarvoor is zij in het bijzijn van Joop en haar kinderen ingeslapen. Zij was al een hele tijd ernstig ziek, maar bleef tot het laatste moment betrokken. Ineke was al ruim 40 jaar lid van SV Dynamo en lange tijd actief als scheidsrechter, spelverdeelster en niet te vergeten spin in het web bij het ooit befaamde Internationale Kersttoernooi. Duidelijk een markant lid van ons team. Tijdens de talloze trainingen, wedstrijden en zeker tijdens onze vele weekenden en reizen hebben we veel met elkaar beleefd en meegemaakt. Heel fijn en troostend om dat als team als dierbare herinneringen te kunnen koesteren. We wensen Joop, de kinderen, kleinkinderen en overige dierbaren veel sterkte met dit grote verlies.
 
Alice, Celie, Ellen, Esther, Gerdien, Gerreke, Hilke, Illia, Ina, Ineke, Irma, Marjolein, Marleen, Ria, Rieke, Tineke en Willy Dames 8