Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo bedankt vrijwilligers tijdens Super Saturday UITGESTELD

Het bedankje voor vrijwilligers en onderstaande wedstrijden zijn uitgesteld!

De besturen van SV Dynamo Apeldoorn en Stichting Topvolleybal Dynamo hebben het jaarlijkse bedankje aan de vrijwilligers gepland op zaterdag 21 maart 2020. Het is dan weer een volle Super Saturday met wedstrijden van D1 (16.30 uur tegen IMS/Voltena), H2 (16.30 uur tegen Webton Hengelo) en H1 (20.00 uur tegen Sliedrecht Sport). Na de wedstrijden van Dames 1 en Heren 2 kan iedereen een hapje eten in het Dynamo Café. Alle vrijwilligers zijn van harte welkom en krijgen dit etentje aangeboden. Ben je geen vrijwilliger, dan betaal je 5 euro (t/m 12 jaar) en 7,50 euro (13+). De betaling kan contant ter plaatse. Het eten bestaat uit een Chinees buffet van Kota Radja met diverse gerechten: Babi Pangang, Tjap Kan Tjoy (groenten), Foe Yong Hai, Saté Ajam, miniloempia’s, kerriekoekjes, kroepoek, nasi en bami. Kom je ook? Reserveer alvast de datum en meld je aan voor het buffet.