Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 8 februari Après Ski Party in het Dynamo Café!

Zaterdag 8 februari wordt het weer winter in Apeldoorn want dan organiseert Heren 7 vanaf 21.00 uur wederom het oergezellige Après Ski feest in het Dynamo Café. We hebben deze zaterdag weer een heleboel  thuiswedstrijden, waaronder wedstrijden van Heren 2, Dames 2, Dames 1 (tegen Alterno D2) en Heren 1 (tegen REVO ZVH), dus gegarandeerd volle bak. Speel je niet? Kom dan gewoon langs want iedereen is welkom en dit feest mag je niet missen. Er is voldoende te eten en er is ruim keus uit allerlei ‘speciale’ Après Ski drankjes: Glühwein, Flügel en vliegende hertjes! En met de gezellige Après Ski muziek van Dj De Keet wordt het gewoon weer super gezellig. Om de feestvreugde te verhogen moet je natuurlijk wel zoveel mogelijk in Après Ski stijl komen. Dus hup die winterkleren aan. De toegang is gratis, tussen 18.00 uur en 20.00 uur kun je in het Dynamo Café terecht voor patat en diverse snacks en sauzen. Tot zaterdag 8 februari!