Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Alle 8 Open Club teams naar de halve finale!

Alle 8 Open Club teams hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK). Niet alle Open Club teams kwamen vandaag tijdens de voorronde in actie: Jongens B, Meisjes B en Jongens A waren vrijgesteld van de voorronde. Jongens D, Meisjes D, Jongens C, Meisjes C en Meisjes A moesten vandaag wel spelen en hebben zich allemaal weten te plaatsen! Alle spelers en speelsters, trainers en coaches, super goed gedaan, van harte gefeliciteerd en op naar de halve finales op 15 februari! Dan zullen we er alles aan doen om ook op 11 april in actie te komen tijdens de finales. Op de foto Open Club Jongens C.

 

 

 

 

 

 

Open Club Jongens D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Open Club Meisjes C