Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Gewijzigd trainingsschema van maandag 6 t/m vrijdag 10 januari

Van 7 - 12 januari speelt het Nederlands Dames team het Olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in het Omnisport. Hierdoor geldt er een gewijzigd trainingsschema van maandag 6 t/m vrijdag 10 januari. Er kunnen ook wijzigingen zijn voor teams die in de Welgelegenhal trainen. Alle mini's ontvangen binnenkort van de Minicommissie bericht waar en hoe laat ze volgende week trainen. Het OKT is voor onze Oranje Dames de laatste kans om een ticket te bemachtigen voor Tokio. Wil je erbij zijn? Bestel dan snel je tickets.

BijlageGrootte
Trainingsrooster OKT 2020.pdf266,94 KB