Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainersopleiding VT2 in het Omnisport, iets voor jou?

Ben je trainer, aspirant trainer of coach bij Dynamo? Dan krijg je de kans om de trainersopleiding VT2 (volleybaltrainer 2) van de Nevobo te volgen in het Omnisport. Deze opleiding is in principe een vereiste voor alle trainers. Heb je belangstelling? Stuur dan voor 15 januari een mailtje naar jeugd@svdynamo.nl dan houden we je op de hoogte. De data zijn nog niet bekend. Er zit een maximum aan het aantal deelnemers, bij veel animo zullen sommigen moeten wachten op een tweede ronde.