Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw! Nu ook webcams in de WSV-hal

Kom 27 t/m 29 december een kijkje nemen in het Omnisport of de WSV-hal bij het 27e Errea-Buurman Internationaal Jeugdtoernooi, de toegang is gratis! Lukt het niet om te komen, dan kun je de wedstrijden ook live volgen via de webcams die bij de velden zijn geplaatst (zie het menu > webcams). Of kijk rechtstreeks op YouTube bij SV Dynamo Jeugdtoernooi.