Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Korting zorgverzekering via Nevobo

De Nederlandse Volleybal Bond (Nevobo) heeft met Zilveren Kruis afspraken gemaakt over een collectieve zorgverzekering met een aantrekkelijke korting. Ben je Nevobo-lid en 18 jaar of ouder? Dan kun je hiervan gebruik maken. Kijk op www.zk.nl/nevobo voor het berekenen van je premie en informatie over vergoedingen en beoordeel zelf of dit een geschikte polis is.