Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Geen trainingen in de Kerstvakantie

Van maandag 23 december t/m vrijdag 3 januari is het kerstvakantie. Dan zijn er geen trainingen in de Welgelegenhal en het Omnisport. Op maandag 6 januari starten alle trainingen weer. Er geldt dan een gewijzigd trainingsschema (volgt) in verband met het Olympisch kwalificatietoernooi (OKT) van 7 tot en met 12 januari in het Omnisport. Het OKT is voor onze Oranje Dames de laatste kans om een ticket voor Tokio te bemachtigen. Wil je onze beste volleybalsters aanmoedigen? Dan kun je hier een ticket bestellen. Gelukkig kunnen we wel volleybal kijken in de Kerstvakantie.... Op 27, 28 en 29 december organiseren we het 27e Errea-Buurman Internationaal Jeugdtoernooi in het Omnisport en de WSV-hal. Meer dan 600 nationale en internationale jeugdige sporters komen naar Apeldoorn voor een sportieve strijd en slapen in diverse locaties in en rondom Apeldoorn. Alle vrijwilligers die zich hebben aangemeld om mee te helpen bij het Jeugdtoernooi, alvast heel erg bedankt. Het bestuur wenst iedereen fijne kerstdagen en een voorspoedig en sportief 2020!