Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Mini kampioen N6.2!

Zaterdag 2 december hebben Ann, Dakota, Lotte en Sarin de eerste helft afgesloten door kampioen te worden. Met nog 2 wedstrijden te spelen zijn ze niet meer te verslaan. De meiden zijn al die tijd rustig gebleven, ook al stonden ze achter, het lukte om dit om te buigen naar winst. De jongens van N 6.1 wisten nog een set te pakken. Maar met veel enthousiasme, mooi volleybal en teamspirit zijn de meiden kampioen! Gefeliciteerd meiden en coach!