Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Vrijwilligers, bedankt!

Aanstaande zaterdag 7 december is het de nationale Dag van de Vrijwilliger. De besturen van SV Dynamo Apeldoorn en Stichting Topvolleybal Dynamo willen alle vrijwilligers die actief zijn bij Dynamo bedanken voor hun inzet. Het werk dat jullie verzetten is onbetaalbaar en houdt de vereniging en de stichting levend. Jullie maken het verschil!