Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 7 december thuiswedstrijd Dames 1 - PDK

A.s. zaterdag 7 december speelt Dames 1 om 16.30 uur de belangrijke wedstrijd tegen PDK uit Huizen. De dames hebben de laatste 3 wedstrijden 7 punten behaald en hebben zich inmiddels gevestigd in de top 6. Dit smaakt naar meer en daarom zal er gewonnen moeten worden van de nummer 11 uit de competitie. Jullie steun is hard nodig, tot zaterdag!