Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo steunt flessenactie Tobias Sybesma Foundation

Donderdag 28 november zou Tobias Sybesma zijn veertiende verjaardag hebben gevierd. Zijn droom om prof-volleyballer te worden heeft helaas nooit in vervulling mogen gaan. In de zomer van 2018 overleed Tobias namelijk op 12-jarige leeftijd aan hersenstamkanker. Vorig seizoen stond Draisma Dynamo tijdens de thuiswedstrijd tegen Coniche Zwolle uitgebreid stil bij de naar de fervente supporter van de Zwolse club vernoemde foundation die zich inzet voor de strijd tegen deze uiterst kwaadaardige en agressieve vorm van kanker. Ook voor de door Tobias bedachte flessenactie vragen wij graag ieders aandacht. Tobias’ droom was dat er een behandeling zou komen voor hersenstamkanker, zodat andere kinderen die deze ziekte krijgen, een goede kans op genezing hebben. Steun daarom de flessenactie ‘Samen voor hersenstamkanker’.