Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Verplaatsing trainingen op 4,10 en 11 december

In verband met de thuiswedstrijd van Heren 1 op woensdagavond 4 december tegen Orion en de Europacupwedstrijd op woensdag 11 december zijn de trainingen in het Omnisport op 4, 10 en 11 december verplaatst. Ook de trainingen op deze dagen in de Welgelegenhal kunnen zijn verplaatst. Bekijk hieronder het inhuurschema voor de komende 2 weken en deel het met je team. 

BijlageGrootte
Trainingsrooster december 1920.xlsx18,12 KB