Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zondag 24 november thuiswedstrijd Dames 1 - VC Sneek

Zondag 24 november staat er voor Dames 1 een spannende bekerwedstrijd op het programma. De dames spelen tegen de verliezend finalist om het landskampioenschap VC Sneek Dames 1 in de 1/8 finale van het Nationale Bekertoernooi. De wedstrijd begint om 15.00 uur en het Dynamo Café is vanaf 14.00 geopend voor de supporters! De entree is gratis, we hopen op jullie support naar een plek in de ¼ finale!