Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

A.s. zaterdag 23 november thuiswedstrijd Dames 1 - Donitas

Na een mooie 3-0 overwinning op Sudosa-Desto uit Assen afgelopen zaterdag heeft Dames 1 aankomend weekend een dubbel thuis programma in het Omnisport. Zaterdag 23 november spelen ze om 18.00 uur de belangrijke competitie wedstrijd tegen Donitas uit Groningen. De dames hebben het vizier naar boven en zijn gretig naar de volgende driepunter. Als dat lukt, vestigen ze zich in het “linker rijtje” en zullen de intentie hebben om daar niet meer uit te gaan.