Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Uitval/verplaatsing trainingen op 4, 10 en 11 december in het Omnisport

Op woensdagavond 4 december speelt Heren 1 een thuiswedstrijd tegen Orion. Het Omnisport is dan niet beschikbaar voor trainingen. Op woensdag 11 december speelt Heren 1 een Europacupwedstrijd. Hierdoor kunnen we op dinsdag 10 (na de minitraining) en woensdag 11 december geen gebruik maken van het Omnisport. Train je op 1 van deze dagen in het Omnisport? Geef dan z.s.m. maar uiterlijk dinsdag 19 november aan of je vervangende ruimte wilt hebben. Je kunt ook zelf een oefenpotje regelen tegen een ander team. De verwachting is dat er alleen kleine gymzaaltjes beschikbaar zijn. Je wensen kun je doorgeven aan Janet de Jonge via de app of via een mailtje aan webredactie@svdynamo.nl.