Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 14 december muziekquiz in het Dynamo Café!

Wat weet jij van muziek? Test je muziekkennis bij Dynamo! Op zaterdag 14 december ben je vanaf 19.30 uur van harte welkom in het Dynamo Café, de quiz begint om 20.00 uur. Wil je meer informatie of je inschrijven? Stuur dan een mailtje naar naar Marco Dijkhof (H8) via clubhuis@svdynamo.nl of stuur een whatsapp bericht naar nummer 06-27559346. Schrijf je team zo snel mogelijk in, dan weet je zeker dat er plaats is. Een team mag bestaan uit ongeveer 4 tot 6 personen. We maken er een gezellige avond van, tot dan!