Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest

Op zaterdag 19 oktober bruist ons eigen Dynamo Café als nooit tevoren bij de tweede editie van Dynamo’s Bierfest! Iedereen is van harte welkom bij deze supergezellige en smaakvolle combinatie van topvolleybal en ouderwetse gezelligheid. Jij komt toch ook? Tussen de wedstrijden door (18.00-20.00 uur) kun je de honger op aangename wijze stillen met friet + snacks. Eet je mee? Geef dan je bestelling door. Welke wedstrijden staan er op het programma?
- 16.30 uur SV Dynamo DS 1 - VoCASA DS 1
- 16.30 uur SV Dynamo HS 2 - VCN HS 1
- 20.00 uur Draisma Dynamo HS 1 - Advisie SSS HS 1

Auf Wiedersehen op zaterdag 19 oktober in het Dynamo Café!