Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Steun SV Dynamo via Rabo ClubSupport!

SV Dynamo doet ook dit jaar weer mee aan de Rabo ClubSupport Campagne. Tijdens deze campagne mogen leden van Rabobank Apeldoorn en omgeving stemmen op hun favoriete clubs en samen een groot geldbedrag verdelen onder de deelnemende verenigingen. Vorig jaar heeft dat onze vereniging ruim € 1.500 euro opgeleverd! De stemperiode is van 27 september t/m 11 oktober 2019. Binnenkort volgt meer informatie hoe leden van de Rabobank hun stem kunnen uitbrengen. Het geld willen we besteden aan een handboek voor mini-trainers met voorbeeldtrainingen om de kwaliteit van de trainingen te verhogen.