Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Steun SV Dynamo via de Grote clubactie

SV Dynamo doet dit jaar weer mee met de Grote Clubactie. Jeugdleden (alleen C) en mini’s mogen tussen 14 september en 15 november langs de deuren om loten te verkopen. Als club willen we graag zo veel mogelijk loten verkopen. Van de opbrengst gaat maar liefst 80 % (oftewel € 2,40 per lot) naar onze clubkas! Met deze opbrengst willen we spelmaterialen voor in het clubhuis aanschaffen en activiteiten tijdens het minikamp en jeugdkamp bekostigen.


Uiteraard maak je als lotenverkoper ook kans op mooie prijzen! De beste lotenverkoper wint een gesigneerd wedstrijdshirt van Heren 1! De tweede prijs is een echte wedstrijdvolleybal. De derde prijs is een tegoedbon t.w.v. € 25. Ook met je team kun je een leuke prijs winnen. Is het boekje vol of ben je klaar met verkopen? Lever het boekje in bij je trainer/coach, voorzien van je naam en je teamnummer. Extra boekjes zijn verkrijgbaar bij je trainer. Tot uiterlijk 15 november kun je de verkoopboekjes inleveren. Voor vragen en/of meer informatie kan je terecht bij Suzanne Dubbelhuis (06-27656113).