Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Dynamo neemt deel aan het spelprogramma Echt Waar?!

A.s. zaterdag 7 september doet Dynamo mee aan de opnames van Echt Waar?! In dit televisieprogramma strijden clubleden van 10 verschillende clubs, verenigingen en stichtingen die zijn aangesloten bij de VriendenLoterij tegen elkaar om kans te maken op € 50.000 voor de club. In het programma draait alles om het feit of de vraag waar of niet waar is. De presentator van het programma wordt bijgestaan door twee comedians die op elke vraag hun eigen versie van het verhaal geven in de hoop zoveel mogelijk mensen uit het publiek hun verhaal te laten geloven, ook al is het verhaal totale onzin. Doel is een nieuwe inventaris voor het clubhuis inclusief verbouwing van de bar en faciliteiten voor in de jeugdhoek. Dames 1 gaat met 10 deelnemers en wat supporters a.s. zaterdag richting Baarn voor de opnames. Wanneer het uitgezonden wordt, is tot op dit moment nog niet bekend.