Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Begeleider gezocht voor ballenkinderen Heren 2 en Dames 1

We kennen haar allemaal, Anneke Klomp. Zij begeleidt al meer dan 15 jaar de ballenkinderen en ‘oplopers’ bij Heren 1, Heren 2 en Dames 1. Door uitbreiding van haar werkzaamheden kan Anneke dit seizoen niet meer bij de wedstrijden van Dames 1 en Heren 2 aanwezig zijn. Hiervoor zoeken we een opvolger: iemand die het leuk vindt om de kinderen op te vangen, op hun gemak te stellen, uitleg te geven over wat ze moeten doen (tellen, vegen, quickmoppen) en de kinderen begeleidt tijdens de thuiswedstrijden. Anneke kan en wil nog wel de bezetting regelen voor zowel H1, H2 als D1 en de ballenkinderen begeleiden bij Heren 1 wedstrijden. Uiteraard wil Anneke jou in het begin ook begeleiden. Vind jij het leuk om deze taak op je te nemen? Voor Heren 2 of Dames 1 of voor beide teams? Stuur dan een mailtje naar webredactie@svdynamo.nl.