Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Finaleplaatsen voor 13 Dynamo spelers bij NK beachvolleybal Scheveningen

Aankomend weekend vinden bij het Den Haag beach stadion op het strand van Scheveningen de beachvolleybal finals plaats. Dit is het officiële gesloten NK beach jeugd. De hele zomer hebben de Dynamo spelers/teams door het hele land toernooien gespeeld van het Nevobo Junior Beachcircuit. Dit landelijke circuit bestaat uit meer dan 50 toernooien door het hele land waar spelers punten kunnen verdienen voor de landelijke ranking. Na alle toernooien worden de 4 beste resultaten van een speler bij elkaar opgeteld. De 4 beste spelers uit de regio’s oost, west, zuid en noord plaatsen zich voor de finales aankomende zaterdag 24 augustus in Scheveningen. De volgende teams hebben zich geplaatst:


O17      Britt Lettink - Luna Broekhuis

O15      Floor Hogenhout - Carlijn Radstake

            Minke Hoge Bavel - Janne Koops (HLB van Daal)

            Lynn Lettink - Jana Bitter (Flamingo’s)

            Bo Verweij - Esmee Radstake

O13      Jarno van der Linden - Diederik van Zuiddam

            Mila Bouwmeester - Emmy ter Haar

            Aysha Meering - Laurine Geerdes (Orion)


Het wordt erg mooi weer dit weekend dus alle support in Scheveningen is welkom.