Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Exclusieve SV Dynamo leden koopavonden bij DAKA op 5 en 6 september

In samenwerking met onze sponsor DAKA zijn er op 5 & 6 september 2019 2 speciale koopavonden voor SV Dynamo leden. Tussen 17.00 en 21.00 uur kun je met 10% korting nieuwe volleybalartikelen aanschaffen. De 10% korting geldt op het gehele assortiment volleybalschoenen, volleybal gerelateerde artikelen en sport gerelateerde kleding. De 10% korting op volleybalartikelen is een structurele korting voor Dynamo-leden die ook geldt na 5 en 6 september. De korting op sport gerelateerde kleding (andere sportkleding dan volleybalkleding) geldt alleen op 5 en 6 september. De korting geldt niet op reeds afgeprijsde artikelen en artikelen waar al korting op van toepassing is.

DAKA VIP app

Je kunt alleen profiteren van deze korting als je gebruik maakt van de speciale DAKA VIP app en lid wordt van de groep SV Dynamo Apeldoorn. Download de app alvast in de App Store/Google Play Store, maak een account aan en vul je profiel in. De activatiecode (wachtwoord) krijg je bij het afrekenen van de artikelen aan de kassa.

Als VIP Member geniet je dan onder andere van de volgende voordelen:

  • Je spaart 4% VIP-saldo op je aankopen
  • Je ontvangt € 5 starttegoed na het volledig invullen van jouw gegevens
  • 10% korting op het volleybalassortiment