Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Eerste krachtproef voor Dames 1

Het Dames 1 team van SV Dynamo ondergaat op zaterdag 24 augustus een eerste krachtproef in de aanloop naar het nieuwe volleybalseizoen. Tijdens een oefenzeskamp in het Omnisport meet de equipe van coach Michael Beugelsdijk de krachten met tegenstanders uit zowel eredivisie als Topdivisie. Behalve de Dynamo vrouwen nemen US (Amsterdam), VoCASA (Nijmegen), VCN (Capelle aan den IJssel), VVU (Utrecht) en plaatsgenoot Alterno deel aan het toernooi. De zeskamp in Omnisport duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Het Dynamo Café is geopend, kom je ook kijken? Tot ziens op zaterdag 24 augustus!