Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Invulling coaches en trainers jeugd krijgt vorm

De afgelopen tijd is de Jeugdcommissie druk in gesprek geweest met trainers en coaches voor het aankomende seizoen. Daar waar er al concrete afspraken met de trainer en/of coach gemaakt zijn, hebben we inmiddels de naam van de trainer en/of coach toegevoegd aan het team. De komende periode worden de laatste gesprekken gevoerd. Zodra deze ook definitief zijn, wordt dit meteen bij het betreffende team vermeld.