Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Talent krijgt extra aandacht bij Dames 1

Dames 1 zal in het seizoen 2019-2020 in bekwame handen zijn. Hoofdtrainer Michael Beugelsdijk krijgt assistentie van zowel Jorg Radstake als André Jonker. Nauwer dan voorheen worden de grootste talenten uit de eigen opleiding bij de hoofdmacht betrokken.

De dinsdag- en donderdagtrainingen zijn exclusief toegespitst op de twaalfkoppige Dames 1 selectie en puur gericht op de wedstrijden in de Topdivisie. Op deze dagen staat Jorg Radstake hoofdcoach Beugelsdijk terzijde.
De meest getalenteerde leerlingen uit de Dynamo-school gaan in het kader van de talentontwikkeling elke maandag met het eerste team meetrainen. De jeugdige talenten kunnen bij deze wekelijkse oefensessies hun kwaliteiten verder ontplooien en alvast toegroeien naar senioren-niveau. Vanuit zijn rol als trainer van het Dames-3 team gaat André Jonker Michael Beugelsdijk bij deze trainingen de helpende hand bieden.
Door de uitgebalanceerde selectie, de kwaliteit en ervaring van de staf is hoofdcoach Beugelsdijk er van overtuigd dat hij van zijn team een stabiele Topdivisionist kan maken. Krachttrainer Jacco Geuzebroek, teammanager Ernst Lettink, fysiotherapeut Liesbeth Kaman en verzorgster Monique van Maldegem completeren in het nieuwe volleybaljaar het begeleidingsteam van Dames 1.