Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijwilligers gezocht voor NK Jeugd Beach op 6 en 7 juli in Scheveningen

De Nevobo zoekt vrijwilligers voor het NK Jeugd Beach op 6 en 7 juli in Scheveningen. Het werk bestaat uit het verwerken van de uitslagen van een categorie. Dit gebeurt aan de wedstrijdtafel die bij de beachvelden staat. Het is niet erg moeilijk en je staat er ook niet alleen voor. In principe zijn er steeds teams van 2 personen per categorie. Aan het NK Jeugd Beach nemen jaarlijks ruim 150 teams deel. Vrijwilligers ontvangen een toernooishirt, koffie/thee, lunch, diner, reiskostenvergoeding en een dagvergoeding van € 25. De tijden zijn van 08.30 tot 18.00 uur. Als je 1 dag kunt helpen in plaats van 2, dan is dat ook prima. Wil jij vrijwilliger zijn bij het NK beach? Stuur dan een mail naar Henk Steeghs via beach@nevobo.nl.