Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

MC1 vertegenwoordigt Nederlandse inbreng bij Barcelona Cup

Na een maandenlange voorbereiding vertrok het MC1-team van SV Dynamo in de vroege donderdagochtend van 27 juni met het vliegtuig naar Barcelona. Daar vertegenwoordigen ze de Nederlandse inbreng aan de VI BCN CUP 2019. Voor alle jeugdspeelsters in de leeftijd van 11 tot en met 14 jaar betekent dit hun eerste internationale ervaring. Er ging een maandenlange voorbereiding aan vooraf. Het was in deze maanden niet de uitdaging om fit en op elkaar ingespeeld aan deze reis te beginnen, maar of de speelsters zelf voldoende (financiële) middelen bij elkaar konden krijgen voor deze volleybaltrip. Dat is zeker gelukt en daarvoor wil het team en de begeleidingsstaf alle sponsoren bedanken. 

Op zeer ontspannen wijze reisde de ploeg met supporters al een dag eerder naar de Catalaanse hoofdstad. Als eerste buitenlandse ploeg zijn ze in het CCTE Residence for Athletes (spelershotel) ingetrokken, waar de faciliteiten optimaal zijn om volop te kunnen genieten. Na een korte periode van rust lieten de meiden zich zien op het strand en namen een frisse duik in zee. Daarna stond een stevige maaltijd voor ze klaar om op tijd naar bed te kunnen.  Het driedaagse toernooi vindt plaats van vrijdag 28 tot en met zondag 30 juni. Op vrijdagavond start het Apeldoornse jeugdteam al direct met een zwaar programma. Om 18.30 uur wordt de eerste wedstrijd gespeeld tegen Barca CVB Taronja. Direct daarna (geplande aanvangstijd 19.30 uur) vindt het treffen met Barca Lila plaats. Al hun wedstrijden zijn live te volgen door te klikken op het knipperende YouTube-logo op http://dynamoapeldoorn.nl