Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Meisjes C1 naar Barcelona

Meisjes C1 reist van van 27 juni tot 1 juli 2019 af naar Barcelona om deel te nemen aan het bekende Internationale jeugd volleybaltoernooi van BARCA CVB Voleibol Femeniin. Dit is de volleybal tak van het bekende FC Barcelona voetbal. Hier zullen ze de strijd aanbinden met clubs uit o.a. Spanje, Italië en Portugal om de “Barcelona Cup 2019”. Om deel te kunnen nemen aan dit toernooi hebben de meiden van 12/13 jaar allerlei acties georganiseerd: kerstmutsen verkocht, spullen verkocht op de rommelmarkt met Koningsdag, lootjes verkocht bij H1 en gehaktballen aan de man gebracht. Bouwonderneming Veeneman heeft de meiden voorzien van prachtige presentatie/wedstrijdkleding van Errea en Buurman Faciltaire Producten heeft een mooie reisrugzak gesponsord. Benieuwd wat de meiden meemaken? Je kunt ze volgen via Instagram dynamovolleybalmeisjesc1