Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Yolenthe van Heck completeert selectie Dynamo D1

SV Dynamo heeft de selectie voor de hoofdmacht van de vrouwen rond. Met de komst van Yolenthe van Heck zijn alle posities ingevuld voor het komende seizoen in de Topdivisie. De 25-jarige middenspeelster speelde het afgelopen seizoen als diagonaal voor SSS in Barneveld. Voordien droeg de in Ede woonachtige Van Heck het shirt van eerstedivisionist Scylla. De nieuwe Dynamo-aanwinst heeft er zin in om zich in Apeldoorn in de kijker te spelen. “Het gevoel is goed bij Dynamo. Zo’n kans krijg ik misschien maar één keer.” Ook trainer Michael Beugelsdijk gaat met veel vertrouwen het nieuwe volleybaljaar in. “Met de komst van Yolenthe hebben we een sterk uitgebalanceerd team. Er is de afgelopen drie jaar veel ruimte en tijd gemaakt voor het opleiden van jong talent uit eigen club. Een jaar geleden was het tijd voor vernieuwing. Voor het komende seizoen hebben we iets meer ervaren dames aan de groep kunnen toevoegen. Na drie seizoenen in het rechter rijtje ben ik er van overtuigd dat we in het nieuwe seizoen veel stabieler zullen zijn.”

Tekst: Rob Kruitbosch
Fotografie: Erik van ‘t Land