Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Huldiging jubilarissen en vrijwilliger van het jaar

Het eindfeest op zaterdag 11 mei startte met een pizzamaaltijd voor ongeveer 45 personen. Na de huldiging van de minikampioenen gingen de DJ en de mini’s los voor de cola-disco. Om 20.30 uur werden de volgende jubilarissen gehuldigd: 25 jaar lid (zilveren D-speld): Sascha de Haan-Agema, Marleen Jacobsen. 40 jaar lid (gouden D-speld): Peter Sprenger, Irma Woudenberg. 50 jaar lid (oorkonde): Tonnie Jonkheid. Vrijwilliger van het jaar 2018/2019 is geworden Ernst Lettink.