Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond - 13 februari - bestel je pizza!

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Puzzel bijna compleet voor Dames 1

Alle stukjes van de puzzel komen langzaam maar zeker op de juiste plek. De komst van libero Nikky ten Harmsen, passer/loper Noa de Bruin en middenaanvaller Heleen van der Heijden maakt de selectie van het dames-1 team van SV Dynamo voor het nieuwe seizoen bijna compleet. Nikky ten Harmsen, stammend uit de eigen Dynamo-opleiding, keert na een absentie van enkele jaren terug op het oude nest. Na een korte volleybalpauze pakte zij afgelopen seizoen de draad weer op bij Topdivisie-concurrent WSV uit Warnsveld. Noa de Bruin (foto) doorliep de opleiding bij plaatsgenoot Alterno. Na uitstapjes naar het Beachteam Holland, Taurus en Set-Up ’65 trainde ze al sinds februari mee in Apeldoorn. Vanaf nu maakt ze officieel deel uit van de Dynamo-selectie. Nieuwkomer nummer drie, Heleen van der Heijden, werkte al eerder onder Dynamo-trainer Michael Beugelsdijk bij de Regioselectie in haar woonplaats Barneveld. De bijna 20-jarige midspeelster van Alterno 2 brengt een welkome dosis lengte (1,87 meter) en power mee.


Met de drie nieuwe aanwinsten erbij telt de selectie van SV Dynamo inmiddels elf speelsters. De technische staf hoopt op korte termijn nog één middenaanvaller aan de groep toe te voegen.


De voorlopige selectie van SV Dynamo D1 voor het seizoen 2019-2020 bestaat uit: spelverdeling: Lieke Dommerholt, Lisanne Samsom; middens: Lotte Leukenhaus, Heleen van der Heijden; passer/lopers: Joyce Wassen, Lianne Sonneveldm Caya van Cooten, Noa de Bruin; diagonaal: Susan Schut; libero’s: Melissa Rouw, Nikky ten Harmsen.


Lynn Zweekhorst en Lisanne de Krosse vonden een andere uitdaging buiten Apeldoorn. In de begeleidingsstaf doet fysiektrainer Liesbeth Kaman een stapje terug vanwege haar aanstaande moederschap. Jacco Geuzebroek neemt deze taak over. Ernst Lettink volgt Patrick van Werven op als teammanager.