Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Draisma Dynamo heeft selectie nagenoeg rond

Terwijl de strijd om de landstitel z’n ontknoping nadert, is Draisma Dynamo druk bezig met het samenstellen van een kampioenswaardig team voor het seizoen 2019-2020. De winnaar van de nationale volleybalbeker heeft de selectie nagenoeg rond. De kern van de groep die het afgelopen seizoen strandde op de drempel van de play-off finale blijft intact. Zo kan trainer/coach Redbad Strikwerda ook in het komende volleybaljaar een beroep blijven doen op spelverdeler Freek de Weijer, de diagonaalaanvallers Nico Manenschijn en Rik van Solkema, de middenblokkeerders Renzo Verschuren en Maikel van Zeist alsook de passer/lopers Wessel Blom, Bram Langevoort, Mats Kruiswijk en Cas Abraham. Met passer/loper Tom van Steenis zijn nog gesprekken gaande over een langer verblijf in de Draisma Dynamo Arena. De Stichting Topvolleybal Dynamo nam afscheid van het trio Bart van Garderen, Dustin Bontrop en Stefan Boermans. Hun posities worden ingenomen door Joris Berkhout (Zaanstad), Jeffrey Klok (Advisie/SSS) en Sjors Tijhuis (TalentTeam Papendal). Fotografie: Wout van Zoeren