Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond - 13 februari - bestel je pizza!

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Draisma Dynamo legt Tijhuis en Klok vast

Draisma Dynamo heeft zich voor het komende volleybalseizoen verzekerd van de diensten van midspeler Sjors Tijhuis (18) en libero Jeffrey Klok (20). Het vastleggen van het talentvolle duo voorziet de selectie van de bekerhouder van extra jeugdig elan bij het verwezenlijken van de sportieve ambities. Ondanks hun leeftijd brengen beide nieuwkomers al volop eredivisie-ervaring mee naar Apeldoorn. Bij Draisma Dynamo hopen zij hun sportieve plafond verder te verhogen en een substantiële bijdrage te leveren aan het winnen van prijzen.


Volbloed Apeldoorner Sjors Tijhuis begon met volleyballen bij plaatsgenoot Alterno, waar zijn vader al sinds jaar en dag een bestuursfunctie bekleedt. De afgelopen twee seizoenen kwam de 1,96 meter lange middenblokkeerder uit voor het TalentTeam Papendal. “Ik kijk enorm uit naar aankomend seizoen. Het spelen in mijn eigen ‘dorp’ in de eredivisie bij Draisma Dynamo is voor mij geweldig. Ik hoop veel te leren van de coach en van mijn medespelers en daarmee zo goed mogelijk te presteren als team”, verheugt Tijhuis zich op zich op het nieuwe seizoen.


Jeffrey Klok is afkomstig van Advisie/SSS. De 1,88 meter lange libero speelde eerder al op het hoogste clubniveau in België bij VDK Gent, destijds getraind door zijn vader, oud-international Marko Klok. “De overgang naar Draisma Dynamo Apeldoorn is een droom die uitkomt. Ik krijg de kans om mezelf te ontwikkelen als speler in een optimale topsportomgeving en om mee te knokken voor de prijzen. Ik denk dat het een interessant en veelbelovend seizoen wordt”, aldus Klok.

Bronvermelding foto Sjors Tijhuis: Talent Team Papendal