Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond - 13 februari - bestel je pizza!

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Ballenkids Dynamo de beste van Nederland

De beschikking hebben over de meest talentvolle ploeg levert niet per definitie de hoofdprijs op, zo ondervonden de volleyballers van Draisma Dynamo onlangs. Dynamo’s quickmoppers en ballenkids waren in het bijna afgelopen eredivisieseizoen 2018-2019 daarentegen wel onbetwist ‘s lands beste. Al sinds jaar en dag dragen de jongens en meisjes van Anneke Klomp hun steentje bij aan een onberispelijk verloop van de thuisduels van Dynamo’s topteams. Per wedstrijd worden de dienstdoende kinderen beoordeeld door een scheidsrechter of jurylid. Niet voor het eerst kwam de Dynamo-equipe bij deze verkiezing als beste uit de bus. De NeVoBo riep Anneke Klomp en haar crew andermaal uit tot ‘landskampioen’. 

 

“Ik weet niet hoe vaak de kids kampioen geworden zijn, maar in mijn tijd zijn we de tien keer al gepasseerd. In de beginjaren hadden we alleen bij Heren-1 ballenkinderen. Later ook bij Dames-1 en momenteel zelfs bij Heren2. Het is per jaar verschillend waar we kampioen worden. We hebben ook een jaar alleen bij Heren 2 gewonnen”, vertelt een trotse ‘coach’. “Natuurlijk ben ik reuze trots op de kinderen. Maar dit is absoluut niet de reden waarom ik het doe. Ik wil Heren-1 en -2 en Dames-1 zo goed mogelijk ondersteunen en kinderen al op jonge leeftijd kennis laten maken met vrijwilligerswerk en ze laten zien hoe leuk dat kan zijn”, aldus Anneke Klomp. Voorafgaand aan de Golden European League-wedstrijd die het Nederlands mannenteam op zaterdag 25 mei in Apeldoorn speelt tegen Kroatië wordt Dynamo’s succesvolle ballenkinderen, quickmoppers en begeleiders uitgebreid in het zonnetje gezet.


Tekst: Rob Kruitbosch
Fotografie: Wout van Zoeren