Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Heren 3: kampioen en bekerfinalist!

Afgelopen donderdag speelde Heren 3 de halve finale beker tegen WVC Volley uit Wierden. Het was  een spannende wedstrijd die met 3-1 gewonnen werd. Het eerste doel was bereikt: de bekerfinale. Op naar het volgende hoofdstuk, het kampioenschap zaterdag. Vooraf wisten de jongens (mannen) dat 1 set voldoende zou zijn om het kampioenschap in de Derde divisie B te behalen. Tegenstander in de laatste wedstrijd van het seizoen was SSS Heren 4 die nog vocht tegen degradatie. Van een echte wedstrijd was geen sprake: in zeer korte tijd werd de eerste set gepakt (25-13) en was het kampioenschap een feit.

 

 

 

 

De kampioensschaal werd uitgereikt en de felicitaties van publiek, de tegenstander en de scheidrechters in ontvangst genomen. In de overige sets werd er volop gewisseld en ook deze werden zonder al te veel moeite gewonnen. Na het laatste fluitsignaal kon het kampioenschap uitbundig gevierd worden. Met op de trekker Bart en de spelers in de huifkar, volgde een rondrit door Apeldoorn die vervolgens werd voortgezet naar Doetinchem om de mannen van Heren 1 aan te moedigen. Spelers en coaches, van harte gefeliciteerd met het behalen van het kampioenschap en veel succes in de bekerfinale op 11 mei a.s.