Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdagavond live stream Heren 1 in het Dynamo Café

Ga je a.s. zaterdag niet mee met de bus naar Doetinchem? Kom dan naar het Dynamo Café voor de wedstrijd van Heren 1 tegen Orion. Jan zorgt ervoor dat we de wedstrijd via live stream kunnen volgen op het grote scherm. En hopelijk kunnen we aankomende zaterdag met z'n allen een mooi feestje vieren als Dames 1 erin slaagt zich te handhaven in de topdivisie, Heren 3, Jongens A1 en Meisjes B1 kampioen worden en Heren 1 zich weet te verzekeren van een finaleplek om het landskampioenschap!