Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Brons voor Open Club Meisjes C!

Zaterdag 30 maart heeft Open Club Meisjes C tijdens de finale van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK) een bronzen medaille behaald! Ook vier andere jeugdteams van Dynamo streden in verschillende sporthallen in het land  om de medailles. Jongens A haalde, net als meisjes C, de kruisfinale en streed hierin tegen Zaanstad. Helaas verloor Jongens A deze kruisfinale waarna de jongens tegen Taurus moesten strijden om het brons. Taurus was sterker, Jongens A werd vierde van Nederland. Meisjes B, Jongens B en Jongens D haalden de kruisfinale niet. Meisjes B werd vijfde en Jongens B en Jongens D zevende. De Jaap van Kasteel trofee, de prijs voor de best presterende vereniging, ging dit jaar naar Sudosa-Desto uit Assen. Spelers en coaches, allemaal van harte gefeliciteerd met deze mooie prestatie, jullie behoorden tot de beste 8 teams van Nederland in jullie categorie! Alle uitslagen van de Finale Open Club (NOJK)