Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het MINIKAMP

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Zaterdag 9 maart: Stroopwafelactie - help mee hun droom te realiseren!

Tijdens de play-off wedstrijd van Draisma Dynamo tegen Lycurgus op zaterdag 9 maart houden de toekomstige bewoners van De Zonnehoed een stroopwafelactie in het Dynamo Café (bij de ingang en  de muntenverkoop) en op de tribunes. De Zonnehoed is een nieuw en kleinschalig wooninitiatief voor een groep van tien bewoners met een verstandelijke beperking. De woning wordt op een steenworp afstand van het Omnisport gebouwd aan de Groene Voorwaarts. De bewoners willen graag een zo zelfstandig mogelijk leven leiden en in een kleinschalige en veilige omgeving met de juiste zorg is dit mogelijk.


Vanaf 2016 is een groep ouders bezig met de voorbereidingen en in november 2019 opent het wooninitiatief haar deuren. Elke bewoner heeft bij de Zonnehoed een eigen appartement en richt dat zelf in. Omdat de jongeren allemaal een Wajong uitkering hebben, is er geen geld beschikbaar voor de inrichting van de gemeenschappelijke ruimtes. Door acties en fondsenwerving, o.a. via het Oranje fonds, willen de bewoners voldoende geld bij elkaar krijgen om deze ruimtes en de tuin in te richten. De DekaMarkt heeft de stroopwafels tegen een sterk gereduceerde prijs beschikbaar gesteld. Voor slechts € 2,50 per pakje help je de bewoners met het realiseren van hun droom. Wil je meer weten over het wooninitiatief? Kijk dan op www.de-zonnehoed.nl.