Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Ga massaal mee naar de bekerfinale: schrijf je in voor de busreis naar Zwolle!

We gaan naar Zwolle toe! Zondag 17 februari is het zover. Dan neemt Draisma Dynamo het in de finale om de nationale beker op tegen Abiant Lycurgus. Ga mee om Redbad en zijn mannen in het Landstede Sportcentrum naar de overwinning te schreeuwen. Mis het niet. Schrijf je nu in voor de busreis naar Zwolle!


Met Draisma Dynamo On Tour
Voor slechts 15 euro vervoert Draisma Dynamo alle trouwe aanhangers naar de bekerfinale. Wie jonger is dan twaalf jaar, kan al voor 12,50 euro mee. De toegang tot de wedstrijd zit bij dit bedrag inbegrepen. Iedereen die Draisma Dynamo een warm hart toedraagt, kan een plekje reserveren in de roodgele supporterskaravaan naar Zwolle. Meld je dus massaal aan


Wil je op eigen gelegenheid naar Zwolle? Bestel dan je kaartje via volleybal.nl/bekerfinale-2019/tickets. Met de kortingscode dynamo19clubfinal betaal je slechts € 6 voor een clubkaart (€ 4 voor jeugd t/m 12 jaar).
 

Korting op speciale finale-sjaal
‘On Tour’-deelnemers krijgen bovendien een exclusieve korting op de aanschaf van de speciaal voor deze gelegenheid vervaardigde bekerfinale-sjaals. Zij kunnen dit collectors item voor slechts 5 euro bemachtigen. Voor overige Draisma Dynamo-supporters zal de finale-sjaal verkrijgbaar zijn voor 10 euro.   


De bekerfinale begint om 13.30 uur. Vertrektijd van de bussen naar Zwolle staat t.z.t. vermeld op de website en facebookpagina van Draisma Dynamo. We gaan er met z’n allen een onvergetelijk Draisma Dynamo-feestje van maken! Zorg dat je erbij bent op 17 februari in Zwolle!