Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

7 Open Club teams door naar de halve finales van de NOJK

Maar liefst 7 Open Club teams hebben zich vandaag weten te plaatsen voor de halve finales van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen (NOJK). Alleen Jongens C moest in de kruisfinale het onderspit delven tegen Twente '05.


Jongens A won alle wedstrijden, werd 1e van de poule en plaatste zich rechtstreeks voor de halve finale. Meisjes A won 2 wedstrijden met 2-0 in de poulefase en speelde 1 keer 1-1 gelijk waardoor ze moesten kruisen. De kruisfinale tegen Orion wonnen de meiden in een zinderende driesetter. Meisjes B en Jongens B hoefden niet in actie te komen, zij waren vrijgeloot. Meisjes C, Meisjes D en Jongens D wonnen in de poulefase alle wedstrijden met 2-0 en plaatsten zich rechtstreeks voor de halve finale. Alle spelers en speelsters, trainers en coaches, super goed gedaan, van harte gefeliciteerd en op naar de halve finales op 23 februari! Dan zullen we er alles aan doen om ook op 30 maart in actie te komen tijdens de finales. Op de foto Open Club Meisjes A.