Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Meisjes D en Jongens D 1e en 2e op Alterno's Jeugdtoptoernooi

In de kerstvakantie deden onze C- B- en A-jeugdteams mee aan het 26e Internationaal jeugdtoernooi en onze beide D-teams aan 2 andere toernooien: het internationale CMV toernooi van Sint Anthonis en het bekende jeugdtoptoernooi van onze buurvereniging Alterno.


Beide teams presteerden daar optimaal. Jongens D speelde slechts 2 dagen samen in deze teamsamenstelling en heeft veel geleerd op het Sint Anthonis toernooi. Deze leerpunten werden gelijk omgezet in de praktijk tijdens het Alterno toernooi. De 6 mannen presteerden prima met als resultaat een mooie 2e plek. De mannen moesten alleen het hoofd buigen voor de jonge dames van het D open club team van Anja en Carlijn. Ondanks een paar kill-blocks van de mannen was de aanvalskracht van deze dames te groot. Meisjes D speelde zeer constant en sterk over de hele dag met als resultaat een zeer verdiende 1e plaats.


We vierden onze 1e en 2e plek natuurlijk met een overheerlijke teamschotel! MD en JD hopen de komende jaren ook te kunnen schitteren op ons eigen internationale jeugdtoernooi. Daarnaast scoorden we ook op arbitraal niveau. JAC scheidsrechter Maud kreeg meerdere complimenten bij alle wedstrijden die zij in goede banen leidde, iets wat de organisatie ook opgevallen was. Prima gedaan!