Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

 

 

 

 

Aanmelden bus Orion 13 april

 

 

 

 

 

13 april EINDFEEST!
Bestel je Domino's pizza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

26e Internationaal Jeugdtoernooi groot succes

Op 27, 28 en 29 december vond het 26e Errea Buurman Internationaal Jeugdtoernooi plaats. Aan het toernooi deden maar liefst 56 teams uit 7 verschillende landen mee, waaronder teams uit Amerika en Rusland. Onder enorme belangstelling werden in de Topsporthal van het Omnisport en de WSV-hal meer dan 300 wedstrijden gespeeld door 650 spelers uit top jeugd teams uit de A-, B- en C-jeugd in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar. Dankzij de inzet van 130 vrijwilligers konden spelers, coaches en toeschouwers weer genieten van drie dagen topvolleybal met de beste jeugdteams van Nederland en daarbuiten. De prijswinnaars van het toernooi waren: SV Dynamo Apeldoorn (Jongens A), Sliedrecht Sport (Jongens B), Dros-Alterno (Jongens C), Emmen '95 (Meisjes A), Moscow Dinamo (Meisjes B) en SV Dynamo Apeldoorn (Meisjes C). De prijzen voor beste speler of speelster van het toernooi (MVP) gingen naar Lars Hoogveen van SV Dynamo Apeldoorn (Jongens A), Rune Bal van Sliedrecht Sport (Jongens B), Giovanni Bijsterbosch van Dros-Alterno (Jongens C), Elles Dambrink van VCN (Meisjes A), Payton Evenstad van Northern Lights 1 USA (Meisjes B) en Daphna Kajim van Emmen '95 (Meisjes C). Draisma Dynamo trainer Redbad Strikwerda deelde de prijzen uit aan de winnaars. Op de foto het meisjes B team van SV Dynamo en het Northern Light 1 team uit Minnesota USA.