Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

 

 

 

 

Aanmelden bus Orion 13 april

 

 

 

 

 

13 april EINDFEEST!
Bestel je Domino's pizza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

N4.2 ongeslagen kampioen!

Niet op de laatste speeldag, maar al op de een na laatste speeldag kon meisjes N4.2 kampioen worden. Dan moesten de meiden alleen wel alle twee wedstrijden winnen. Geen moeilijke opgave als je bedenkt dat alle wedstrijden tot dan toe zijn gewonnen. Maar als er wat zenuwen in het spel zijn, dan kan het allemaal maar zo anders lopen. Een beetje zenuwachtig begonnen de meiden aan de eerste wedstrijd, maar wisten deze heel goed te winnen! De tweede wedstrijd wisten de meiden ook te winnen. Dit betekent dat we kampioen zijn!

Afgelopen zaterdag mochten de meiden nog twee wedstrijden spelen en laten zien waarom ze kampioen zijn. En dit deden ze! Met super mooi volleybal werd de nummer 2 (uiteindelijk nummer 3 van de competitie) verslagen en ook de laatste wedstrijd werd gewonnen. Er werd dit seizoen dus geen één set verloren, een super knappe prestatie van de dames! Het kampioenschap werd nog lang gevierd in het Dynamo Café met kampioenshirts, bekers, kinderchampagne en taart.