Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

 

 

 

 

Aanmelden bus Orion 13 april

 

 

 

 

 

13 april EINDFEEST!
Bestel je Domino's pizza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Jongens C1 kampioen!

Zaterdag 15 december is Jongens C1 kampioen geworden! Lees het wedstrijdverslag van trainer/coach Jan van Lohuizen onder 'Lees het hele bericht'.

Nieuw seizoen met nieuwe kansen en nieuwe teams

Dit seizoen is met een nieuw team een start gemaakt in de Jongens C klasse. Het overgrote deel komt direct uit de CMV en mochten gelijk instappen op het nivo van Hoofdklasse. Dat wil zeggen, direct naar een 9 x 9 meter veld, een net dat 15 cm hoger hangt en een coach die nog wat wil met 3 aanvallers en 1 spelverdeler.


Dat betekent veel leren, kracht ontwikkelen en conditie krijgen. Hiervoor waren 2 trainingsblokken van 1,5 uur beschikbaar. Dus werk aan de winkel! De eerste wedstrijd verliep wat stroef maar werd toch naar ons toegetrokken. Daarna ging de ontwikkeling in een gestaag tempo de juiste kant op. Met wat ups en downs, autjes en ziektes wisten de mannen toch de teamspirit te behouden. En dat “TEAM” altijd veel sterker is dan “I” bleek wel uit de daarop volgende wedstrijden. Natuurlijk met 2 familie pizza’s en een middag patatten in het vooruitzicht wilden de mannen zich niet gewonnen geven en trokken zij het kampioenschap naar zich toe. Slechts her en der een puntje laten liggen door 1 of 2 setjes met slordigheden weg te geven wisten de mannen ongeslagen te blijven, een TOP prestatie met een top beloning.


Op de valreep nog even een oefenwedstrijd tegen de kampioenen van MB2 om de kopjes de juiste kant op te krijgen. Dit was een zeer spannende wedstrijd, de mannen waren er klaar voor. Gesteund door beide trainers, de coach en onze adoptant, Renzo Verschuren, en vele supporters op de tribune, kon het niet meer misgaan. Resultaat bekend en de mannen van JC1 mochten welverdiend plaatsnemen in het gereserveerde kampioenen vak op de tribune voor de wedstrijd van Draisma Dynamo tegen Sliedrecht Sport.