Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Mini team N2.1 kampioen!

Zaterdag 1 december is team N2.1 kampioen geworden! Lees het wedstrijdverslag van Karin Lieferink onder ‘Lees het hele bericht’.


Zaterdag 1 december moet team N 2.1 twee wedstrijden spelen. Ze kunnen kampioen worden op deze dag. Dit kan alleen als Klarenbeek (de nummer twee op de ranglijst) punten laat liggen op deze wedstrijd ochtend. Onze hoop is gevestigd op team N2.2 van Dynamo. Zij moeten op deze ochtend tegen Klarenbeek spelen en hebben hier al eens eerder punten gescoord. Voordat wij aan onze eerste wedstrijd beginnen, horen we dat team N2.2 gelijk gespeeld heeft tegen Klarenbeek. Wij kunnen dus kampioen worden. We bedanken team N2.2 hiervoor hartelijk!


Nu is de beurt uiteraard aan ons. We moeten onze wedstrijden nog wel winnen! De eerste wedstrijd winnen we. De tweede wedstrijd spelen we tegen team N 2.3 van Dynamo. Dit is een spannende wedstrijd. We beginnen met een achterstand. Maar door hard te werken en niet op te geven, winnen we toch. Op het nippertje. We zijn kampioen en dit vieren we met onze supporters! Zaterdag 15 december gaan we dit nog een keer uitgebreid overdoen met taart in het Dynamo café.