Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lees alles over BEACHEN bij SV Dynamo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Dynamo bedankt vrijwilligers

Op vrijdag 7 december is het nationale vrijwilligersdag! Maar al die vrijwilligers zijn niet alleen op 7 december voor onze vereniging aan het werk, maar het gehele jaar door. Het bestuur wil dit seizoen graag rondom de vrijwilligersdag het jaarlijkse bedankje organiseren. Het wordt een Chinees buffet op zaterdag 15 december tijdens Super Saturday. Noteer de datum in je agenda! Tussen de wedstrijden van Dames 1 (16.30 uur tegen Veracles), Heren 2 (16.30 uur tegen Reflex) en Heren 1 (20.00 uur tegen Sliedrecht Sport) serveert het bestuur een Chinees buffet. Iedereen kan zich hiervoor aanmelden maar voor vrijwilligers is het gratis.

Houd de website in de gaten, binnenkort kun je je hiervoor aanmelden via een aanmeldlink op de homepage. Het Chinees buffet van Kota Radja bestaat uit Babi Pangang, Saté Ajam, Tjap Kan Tjoy (groenten), Foe Yong Hai met kip, Miniloempia’s, Kerriekoekjes, Kroepoek, Nasi en Bami. Alle vrijwilligers van Dynamo zijn van harte welkom en krijgen dit etentje aangeboden van het bestuur. Ben je geen vrijwilliger bij Dynamo dan betaal je € 5 (t/m 12 jaar) en € 7,50 (13+). De betaling kan contant ter plaatse. Je kunt je t/m a.s. donderdag 13 december 18.00 uur aanmelden voor het buffet. Kom je ook?